x
Menü
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Anneler Gününe Özel En Şık Hediyelik Annem Yazılı Kolye Modelleri Kamer Gümüş’te!

● Annelerimizi mutlu edecek bu özel günde, onları hatırlayıp sevgimizi gösterecek, anlamlı ve kalıcı bir hediye, Gümüş Annem Yazılı kolye modelleri tercih ederek, kendisi için ne kadar değerli olduğunu, kolyeye her baktığında sizi hatırlayacağını bilirsiniz. Anneler Günü hediyesi ürünlerinde, en çok tercih edilen, Kişiye özel tasarım Gümüş İsimli Aile Kolyesi veya Resimli Kolye Modelidir. Annelerimiz ailede bulunan her bireyin sevgisini kalbinde taşıdığı gibi, isimlerinin yazılı olduğu kolyeyi boynunda taşımayı isterler. Bu durumda ailede bulunan birey sayısınca isimli kolye yaptıra bilirsiniz. 2, 3, 4, 5, 6 İsimli aile kolyesi Hediyelik olarak alabilirsiniz. Seçtiğiniz modeli sitemizden kolay sipariş seçeneği ile çok hızlı bir şekilde verebilirsiniz. Biz Kamer Gümüş markası olarak, Siz değerli müşterilerimize % 100 Güvenli Alışveriş ve Müşteri memnuniyeti garantisi veriyoruz. Hediyelik tercihlerinizde zorlanıyorsanız lütfen bize ulaşın. Biz size tarzınıza uyacak sizi tatmin edecek mutlaka bir hediye seçeneği ile kararsızlığınızı ortadan kaldıracağımıza inanıyoruz.

Anneler Günü Hediyesi Tercihinde Neden Kamer Gümüş?

● Anneler Günü Hediyesi olarak müşterilerimizin en çok tercih ettiği Gümüş Annem Yazılı Kolye modeli, şık ve zarif tasarımı ile hediye alacağınız kişinin çok mutlu olmasını sağlaya bilirsiniz. Ayrıca Anneler günü senede bir gün olabilir, fakat siz Annenizi her gün hatırlayıp, ona alacağınız isminin yazılı olduğu bir kolyeyi hediye alarak mutlu ede bilirsiniz. Annelerimize aldığımız hediye kolye ile Güzellik ve Zarifliklerini ortaya çıkartıp, insanların gözlerini kamaştırmasını ister misiniz? Cevabınız evet ise Kamer Gümüş’ten En şık kolye ve takı modellerini, % 100 Güvenli Alışveriş ve Ücretsiz Kargo ile iste kapına gelsin.

Bizim Sloganımız; Takınızı siz tasarlayın biz yapalım, Siz hayal edin biz gerçekleştirelim.

Toplam 16 ürün bulunmaktadır.
Toplam 16 ürün bulunmaktadır.

Gümüş Annem Yazılı Kolye Modelleri ve Özellikleri

● Gümüş Annem yazılı kolye modelleri birbirinden farklı özellikleri olan çok fazla çeşitleri bulunan ürünlerdir. Bu farklılık ürünün fiyatına yüksek veya aşağı olarak yansımasına sebep olur. Farklılığın sebepleri, en başta ağırlığına, işçiliğine ve zahmetine göre değişir. Biz Kamer Gümüş markası olarak her zaman müşterilerimize en şık ve kaliteli, aynı anda en uygun fiyatlı Annem Kolye modelleri üreterek her zevke ve bütçeye uygun tasarımları sizlerin hizmetine sunmayı amaç edinmiş bir firmayız.

Gümüş En Ucuz Annem Kolye Modelleri Kamer Gümüş’te

● Gümüş Annem Kolye Modellerinin uygun fiyatlı olması ve çok fazla çeşit seçeneğinin bulunması her zaman yoğun ilgi duyulmasına sebep olur. Günümüzde Altın fiyatlarının çok yüksek olması, Gümüşe olan ilgiyi biraz daha artmasına neden olmuştur. Gümüş Anne Yazılı kolye modellerinde işçilik kalitesini ön planda tutmak, biz Kamer Gümüş markasının ilk önceliğidir. Bizim Felsefemiz, müşterilerimizden sadece para kazanmak değil, Onların gönlünde ve zihninde güzel bir yer edinmek ve orada kalıcı olmaktır. Gümüş Annem kolye fiyatları modeline ve işçiliğine göre değişkenlik gösterir. Biz Kamer Gümüş markası olarak, Ürünlerimizi herkesin bütçesine göre en uygun fiyatı vererek, bütçe dostu bir firma olmayı gözetiyoruz.

Sitemizdeki Görsellerin Tamamı Telif Haklıdır, İhlal Yapanlar Hakkında Yasal İşlem Başlatılacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.