x
Menü
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Gümüş Kolye Modelleri ve Fiyatları Nasıldır?

● Gümüş Kolye Modelleri, Eski çağlardan günümüze kadar İnsanların en çok kullandığı ürünlerdir. Her zamanın kendine göre bir modası ve tarzı vardır. Çok ihtişamlı gözükmek isteyen bay ve bayanlar, genel olarak, göze dolgun gelecek, gösterişli ve obje olarak biraz büyük görünen modelleri daha çok tercih ederler. Kadınlar renkli taşlı tasarımları, damla şeklinde veya otantik görünümde olan modellere daha fazla ilgi duyarlar.

Gümüş Taşlı Kolye Modelleri ve Fiyatları

● Son zamanlarda taşların İnsan sağlığına önemli ölçüde faydalı olduğu anlaşılması, Akik taşı, İnsanda oluşan olumsuz elektriklenme ve stresinizi ortadan kaldırması, kaplan gözü taşı, stres ve uyku bozukluğu ve düzensizliğine faydası damla kehribar taşı, aslım ve Tiroit bezinin düzenlenmesi, aynı şekilde diğer taş modelleri, Zümrüt, Yakut, Ametist, inci ve safir taşlı Kolye çeşitlerine çok fazla ilgi duyulmasını sağlamıştır.

Gümüş Genç Kız Kolye Modelleri ve Fiyatları

● Genç kızlar Gümüş Kolye tercihlerinde ise daha minimal görünümde olan, taşlı veya taşsız figürlü modelleri tercih ederler. Bu modeller Hayalet Kolyeler olarak adlandırılır. Kalpli, nazar boncuklu, sonsuzluk, kelebekli, uğur böcekli, melek kanatlı, küçük damla ve baget taşlı kolye modelleri en çok satanlar arasında yerini alır.

Gümüş Simgesel Kolye Modelleri ve Fiyatları

● Bazı bayanlar tarzına ve stiline uygun farklı Simgesel Kolyeleri tercih ederler. Pir sultan abdal resimli, Hz. Ali Zülfikar kılıçlı, üç hilal, Ay yıldızlı, tuğralı, Araç Logolu, siyasal parti Logolu, futbol takımı armalı, Farklı Spor Branşlarının arması size ait çizim, imza ve Logoyu isteğinize göre tasarım yaptırabilirsiniz. Kamer Gümüş’te çok farklı, aykırı modeller her zaman dikkat çekici olmak isteyenlere göre tasarım yapılır. Bu aykırı modellerin en başında özel tasarım, Hayvansal desenli kolyeler vardır. Biz Kamer Gümüş olarak bu özel modelleri kullanıcısına ulaştırıp, onları mutlu etmek amacındayız. Örneğin; Anka kuşu, kartal, aslan, at başı, kedi, yunus balığı desenli kolyeler siz değerli müşterilerimizi bekliyor. Geometrik şekilli kolyelerde dikkatinizi çekebilir. Üçgen, halka, daire, yıldız, kare, güneş desenli kolye modelleri tercih edenlerin tek adresi Kamer Gümüş, Sizlere her zaman % 100 Güvenli Alışveriş konforu ile hizmet etmeye devam edecektir.

En Uygun Fiyatlı İsimli Kolye Modelleri Kamer Gümüş’te!

● Gümüş İsim Yazılı Kolye Modelleri, en ucuz uygun fiyatlı olması ve çok fazla çeşit seçeneğinin bulunması her zaman yoğun ilgi duyulmasına sebep olur. Günümüzde Altın fiyatlarının çok yüksek olması, Gümüşe olan ilginin biraz daha artmasına neden olmuştur. Gümüş Takı modellerinde yüksek işçilik kalitesini ön planda tutmak, biz Kamer Gümüş markasının ilk önceliğidir. Bizim Felsefemiz, müşterilerimizden sadece para kazanmak değil, Onların gönlünde ve zihninde güzel bir yer edinmek ve orada kalıcı olmaktır. Gümüş fiyatları modeline ve işçiliğine göre değişkenlik gösterir. Biz Kamer Gümüş markası olarak, Ürünlerimizi herkesin bütçesine göre en uygun fiyatı vererek, bütçe dostu bir firma olmayı gözetiyoruz.

Gümüş Kolye Modelleri ve Kombin Seçimini Nasıl Yapmalıyım?

● Gümüş Kolyeler günümüzde tarzınıza uygun kombinleri tamamlamak için kullanılan en değerli aksesuarlardır. Göz alıcı, şık kıyafetlerine uyumlu ve kusursuz bir kombin oluşturmak isteyen nazik bayanlar, zarif ve güzel takıları tercih ederler. Kamer Gümüş, İsimli Kolye Kategorisinde Dünya çapında en fazla ürün çeşitleri ile sizlere kombin seçeneğinde sınırsız model oluşturmanıza yardımcı olur. Kamer Gümüş’te en çok tercih edilen her tarza göre İsimlik Kolye Modelleri her zaman, her bütçeye göre ekonomik ve en ucuz uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Bizim Sloganımız; Takınızı siz tasarlayın biz yapalım, Siz hayal edin biz gerçekleştirelim.

İsimli Kolye Modelleri / Tıkla Hemen İncele !

kamer-gumus-kolye-modellerii.jpg (137 KB)

Toplam 533 ürün bulunmaktadır.
Toplam 533 ürün bulunmaktadır.

Gümüş Hediyelik İsimli Kolye Modelleri ve Fiyatları

● Müşterilerimizin en çok tercih ettiği Gümüş İsimli Kolye ve Takı çeşitleri, şık ve kendine has özgün tasarımlarla, size veya hediye alacağınız kişiyi her zaman toplum içerisinde ön planda ve gözde olmanızı sağlar. Kombin uyumunuz insanların dikkatini ve cazibesini üzerinize çeker. Güzelliğinizin ve Zarafetinizin insanların gözlerini kamaştırmasına hazır mısınız? Cevabınız evet ise tarzınıza uygun takı modellerini Kamer Gümüş’ten % 100 Güvenli Alışveriş, ücretsiz kargo ve en uygun fiyatlar ile iste kapına gelsin.

Gümüş Kolye Modellerinde Hediyelik Seçimini Nasıl Yapmalıyım?

● Kamer Gümüş’ten sadece kendiniz için değil, sevdiklerinizi mutlu etmek içinde hediye alabilirsiniz. Eşlerine küçük sürpriz yapmak isteyen erkekler, sevdiğiniz akrabalarınıza ve değer verdiğiniz arkadaşlarınıza, hiç beklemedikleri anda sevindirmek isteyenler için, onların tarzına uygun hediyeleri Kamer Gümüş’te bulabilirsiniz. İnsan sevdikleri tarafından hatırlanınca değerli olduğunu hisseder. Sevdiklerinize alınacak hediye seçiminde, onun tarzına, yaşına, bulunduğu sosyal ve iş durumuna göre tercihler yapabilirsiniz. Bir kamu kuruluşunda veya özel bir firmada çalışan, kadın bir yakınınıza alınacak hediye seçenekleri nasıl olabilir. Kadınlara alınacak hediye çalıştığı kamu veya özel şirket kurumun logosunu, Gümüş taşlı kolye veya kişiye özel isimli kolye olarak yaptıra bilirsiniz. Ev hanımı bir bayana alınacak en güzel hediye, günlük kullanıma ve onun tarzına uygun şık bir kolye modeli olabilir. Ayrıca Erkek, eşine kendisin, çocuklarının isminin yazılı olduğu 4, 5 isimli çocuk sayısına göre değişen bir isimli aile kolyesi düşüne bilir. Aynı şekilde isim baş harflerinin olduğu bir harfli kolye modeli alabilir. Kamuda çalışan kadın tanıdıklarınız için güzel bir hediye ne alabilirim diyorsanız birkaç örnek verelim. Bir sağlık çalışanı, hukukçu olan değer verdiğiniz bayanlara en güzel hediye, bulunduğu kamunun logosunu ve alt tarafına kendi isminin yazılı olduğu bir hediyelik modeldir. İnsanların en çok hediye alma ihtiyacı hissettiği, herkesin bildiği öyle bir özel iki gün var ki, bütün dünyada hediyelik ürün satan hizmet sektörleri bu günleri dört gözle bekliyor. Sevgililer Günü hediyesi, Doğum günü hediyesi, bu iki gün eşlerin birbirine en çok hediyelik eşya almak istediği günlerdir. Çünkü hayattaki en değer verdiğiniz kişiyi mutlu etmek, yüzünü güldürmek bütün eşlerin en çok istediği şeydir. Kamer Gümüş markası olarak biz her zaman, Gümüş Kolye modellerinde, çok geniş ürün yelpazesiyle, en şık tasarımları, en ucuz uygun fiyat ile hızlı ve kolay sipariş seçeneği sunarak, sizleri hediye seçme sıkıntısından kurtarıyor. Bizim hedefimiz; Her eve bir ürünümüzle girmek, sonra o insanların gönüllerine, daha sonra ise bizden aldıkları ürüne her baktıklarında, yüzlerinde gülümseme, zihinlerinde iyi hatıralarla anılmaktır.

En Şık İsimli Kolye Modelleri

● Kadınlar aksesuar seçiminde farklı takı modeli ve tasarımlarına eğilim gösterirler. Göz alıcı ve şık ve zarif bir duruş sergilemenizi sağlayan Gümüş İsimli Takı Modelleri, en çok tercih edilenler arasındadır. Sizin zevkinize göre Gümüş İsim Yazılı Kolye modellerini tercih edebilirsiniz. Günlük kullanıma uygun olan İsim Yazılı Kolye, takı modelleri, herkesin rahatça kullanabileceği ürünler arasında yer alır. Her mevsim kıyafetinize uyumlu kombin oluşturmaya yardımcı olan takı ve aksesuar çeşitleri her zaman büyük ilgi görür. Boynunuzda şık duracak Gümüş İsimli Kolye çeşitlerini inceleye bilirsiniz. Harf ve İsim objelerini zevkinize göre istediğiniz yazı fontunu veya yapılacak objenin boyutunu siz belirleye bilirsiniz. Gümüş İsimli Kolye ile birlikte, Aynı modeli ve ismi Bileklik ve Küpe yaparak, size yakışacak üçlü sete dönüştüre biliriz. Kıyafetinize ve makyajınıza uyumlu kullanabileceğiniz gümüş taşlı isimli kolyelere göz atabilirsiniz. Bu modeller arasından size şıklık katacak zevkinize uygun olan tasarımı seçerek kombininizi kusursuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Kamer Gümüş’ten alacağınız Şık ve Zarif bir İsimli Takı ile tarzınızı yansıtabilir, etrafınızı ışıltınızla parlatabilir ve çevrenize iyi bir Rol Model olabilirsiniz. Gümüş İsimli Kolye Modelleri, farklı seçenekler ile kullanıcının tarzına göre kişiye özel tasarım ürünleri üretme kabiliyetine sahip olan Kamer Gümüş, bu alanda en çok çeşitleri ile sizlerin şıklık ve zarafetine katkı sağlayacaktır. Başlıca bu özel tasarımlar, Sonsuzluk isimli kolye, nazar boncuklu isimli kolye, melek kanatlı isimli kolye, kalpli isimli kolye, papatya isimli kolye, Arapça isimli kolye, kar tanesi isimli kolye, 2, 3, 4 isimli kolye, mineli isimli kolye, taşlı isimli kolye ve Resimli kolye modelleri olarak üretilmektedir. Ayrıca farklı dillerde isimli kolye modelleri yaptıra bilirsiniz. Arapça, İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça veya diğer dil seçenekleri mevcuttur. Sizin zevkinize ve stilinize göre muhteşem tasarımları yapmaya, bilgi ve kabiliyet olarak sizlere sınırsız bir model seçeneği sunmak, bizim en büyük hedefimizdir.

Takınızı Siz Tasarlayın, Biz Yapalım

● Kamer Gümüş’te Kişiye özel Takılarınızı Siz Tasarlayın, Biz Yapalım diye bir kategori açarak, İsimli kolye çeşitlerinde, sizlere sınırsız bir model seçeneği sunmayı amaçlıyoruz. Ayrıca yaptıracağınız isimli kolye modelini hangi yazı fontu ile yazılacağını ve kolyenin çapını siz belirleye bilirsiniz. İsimli kolyenin zincirine farklı figürleri yerleştirme olanağınız vardır. Örneğin; Gümüş İsimli Kolye Modelinin zincirine nazarlık, kar tanesi, yusufçuk, kalp, Ayyıldız, uğur böceği, kılıç, sonsuzluk, solo anahtarı ve Arapça vav harfi eklete birsisiniz. Biz Kamer Gümüş markası olarak size şöyle söz veriyoruz. Siz Hayal Edin, Biz Gerçekleştirelim.

Sitemizdeki Görsellerin Tamamı Telif Haklıdır, İhlal Yapanlar Hakkında Yasal İşlem Başlatılacaktır.

2, 3, 4 İsimli Aile Kolyesi Modelleri / Tıkla Hemen İncele !

Sonsuzluk İsimli Kolye Modelleri / Tıkla Hemen İncele !

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.