x
Menü
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

En Şık Gümüş Renkli Papatya İsimli Kolye Modelleri

● Gümüş İsimli modellerde renkli mine seçeneklerimiz mevcuttur. Ayrıca farklı modelleri parlak veya mat olarak tercih edebilirsiniz. Parlak ve ışıltılı bir modeli genelde davetlerde ve özel günlerde tercih edilir. Sade ve mat olan bir modeli günlük kullanımda düşünülebilir. Bu tarz modeller uzun yıllardır takı dünyasında var olup, hep adından ve dayanaklı olmasından söz ettirmektedir. Ayrıca görünümleri taş cinsini anımsatmaktadır. Renkli görünümü seven kişiler bu tarz modelleri çok fazla tercih ederler. Gümüş takı modelleri çok farklı kategorilere ayrılır. Başlıca kadın modelleri, erkek modelleri, çocuk bebek takı modelleri gibi ana kategorilere ayrılır. Ayrıca bu kategorilerin altında farklı bir başlık daha açacak olursak, Günlük kullanılan takılar, spor kıyafetle kullanılan takılar, özel gün ve davetlerde kullanılan takılar, klasik takılar, fantezi takılar ve hediyelik takılar gibi çok farklı tarzlara hitap eden, sizin stilinize uygun en şık modelleri Kamer Gümüş’ten kolaylıkla bulabilirsiniz. Eğer Çiçek desenli bir model arıyorsanız, isim yazılı papatya, güllü, karanfil veya lale tasarımlı gösterişli bir kolye alabilirsiniz.

Gümüş Papatya, Gül, Karanfil, Lale Figürlü İsimli Kolyeler

● Kıyafet kombininiz ile uyum sağlayan Gümüş İsim Yazılı Kolye, tarzınızı ve stilinizi mükemmel bir şekilde vurgulamanızı sağlar. Kamer Gümüş olarak Gümüş isimli kolye çeşitlerini günlük kullanımda ve özel gecelerde şıklığınızı yansıtacak göz alıcı isimli kolye modellerini sizler için özel tasarımlar ile hizmetinizdeyiz. Size veya sevdiğiniz insana hediye olarak alınacak, kişiye özel tasarım papatya desenli isimlik kolye harika bir seçim olacaktır. Diğer farklı bir seçenek çeşitleri her kadınını arzusu olan, isimli güllü, karanfil tasarımlı kolye modelleri olabilir. Ayrıca papatya isimli kolye modellerinin yazı fontunu siz seçebilir ve zincirine nazarlık, kalp gibi figürler eklenerek size özel tasarım olarak yapılabilir. Size yakışacak en güzel papatya isimli kolye modelleri her zaman En Ucuz uygun fiyat ile sunmanın telaşı içerisindeyiz. Kendinize ait bir çizim özel tasarım varsa, onu bize Whatsapp üzerinden ulaştırarak harika ve şık bir model ortaya çıkarabiliriz. Geçmişte ve günümüzde değerini hiç yitirmeyen gümüş papatya isimli kolyeler her zaman tercih edilen popüler ürünler arasındadır. Hediye almayı seven biriyseniz ilk düşünülünler arasında kişiye özel şık tasarlanmış üzerine farklı renkli mineli olan isimli papatya kolye alabilirsiniz. Özellikle Annelere alınacak papatya isimli kolye üzerine, çocuklarının ve eşinin isimlerini yazdırabilirsiniz. Her anne çocuklarının ve eşinin sevgisini kalbinde taşıdığı gibi, bu kolyede aynı manaya geldiği için kadınların en çok tercih ettiği kolyedir. Kamer Gümüş En ucuz uygun fiyatları ve % 100 Güvenli alışveriş seçeneğini sizlere yeni ve güncel ürünlerimizi sunmanın mutluluğunu ve gururunu yaşamaktayız. Sevdiğiniz kişiye kendinizi ifade etmenin en güzel yolu, ona isminin yazılı olduğu veya isminin baş harfini güzel bir yazı fontu ile yazılı isim ve harfli kolye alarak, Sizin için onun ne kadar değerli olduğunu hissettire bilirsiniz.

Gümüş Papatya İsimli Kolye Çeşitleri

● Gümüş Papatya isimlik kolye çeşitleri arasında her tarza hitap eden en şık modelleri bulmak mümkündür. Sizde bu ürünler arasından kendi stilinize uygun olan bir modeli çok kolay bulabilirsiniz. Gümüş İsim Yazılı Kolye modelleri her yaşa ve tarza göre bir kullanıcısı vardır. Kadın ve genç kızlar için birbirinden şık, Papatya, Gül, Karanfil ve Lale çiçekli kolye modellerinde çok fazla seçenek çeşitleri ile Kamer Gümüş’ten, % 100 Güvenli alışveriş, hızlı ve kolay sipariş ile satın alabilirsiniz. Gümüş isimli takı çeşitlerinde en çok talep gören ürünler, Papatya isim yazılı kolye modelleridir. Bu ürünler kişiye özel üretildiği için, sadece o kişide bulunur, başkasının üzerinde asla görülmez. Papatya figürlü İsimli kolye modeli, tamamen kullanan kişinin zevkine göre tasarım yapıldığı için en çok tercih ve sevilen ürünler kategorisindedir. İsteğinize göre kolyenin zincirine nazar boncuğu veya farklı figürler takıla bilir. Gümüş Kolye modellerinin üzerinde mutlaka patent damga bilgisi 925 ayar olarak yazar. Ayrıca ürün özellikleri, ağırlığı, çapı ve rengi açıklama kısmında mutlaka bulunur.

Bizim Sloganımız; Takınızı siz tasarlayın biz yapalım, Siz hayal edin biz gerçekleştirelim.

Toplam 14 ürün bulunmaktadır.
Toplam 14 ürün bulunmaktadır.

925 Ayar Gümüş Papatya İsimli Kolye Tercihini Nasıl Yapmalıyım?

● Müşterilerimizin en çok tercih ettiği Gümüş İsimli Papatya Kolye çeşitleri, şık, zarif kendine has özgün tasarımları, size veya hediye alacağınız kişiye her zaman toplum içerisinde ön planda ve gözde olmanızı sağlar. Bizden alacağınız şık bir isim yazılı kolye ile Kombin uyumunuz insanların dikkatini ve cazibesini üzerinize çekecektir. Güzelliğinizin ve Zarafetinizin insanların gözlerini kamaştırmasına hazır mısınız? Cevabınız evet ise tarzınıza uygun isimli takı modellerini Kamer Gümüş’ten % 100 Güvenli Alışveriş, Kolay Sipariş Seçeneği ve Ücretsiz Kargo ile iste kapına gelsin.

En Ucuz Uygun Fiyatlı Papatya İsimli Kolye Modelleri Kamer Gümüş’te

● Gümüş Papatya İsimli Kolye Modellerinin uygun fiyatlı olması ve Dünya çapında en çok isimli kolye çeşitlerinin bulunması her zaman Kamer Gümüş e-ticaret sitemize yoğun ilgi duyulmasına sebep olmuştur. Günümüzde Altın fiyatlarının çok yüksek olması, Gümüşe olan ilginin biraz daha artmasına neden olmuştur. Gümüş isim Yazılı kolye modellerinde işçilik kalitesini ön planda tutmak, biz Kamer Gümüş markasının ilk önceliğidir. Bizim Felsefemiz, müşterilerimizden sadece para kazanmak değil, Onların gönlünde ve zihninde güzel bir yer edinmek ve orada kalıcı olmaktır. Gümüş Çiçekli Papatya isimli kolye fiyatları modeline ve işçiliğine göre değişkenlik gösterir. Biz Kamer Gümüş markası olarak, Ürünlerimizi herkesin bütçesine göre en ucuz uygun fiyatı vererek, bütçe dostu bir firma olmayı gözetiyoruz.

Takınızı Siz Tasarlayın, Biz Yapalım

● Kamer Gümüş’te Kişiye özel Takılarınızı Siz Tasarlayın, Biz Yapalım diye bir kategori açarak sizlere sınırsız bir model seçeneği sunmayı amaçlıyoruz. Ayrıca yaptıracağınız modelin hangi yazı fontu ile yazacağını ve yazının çapını siz belirleye bilirsiniz. Seçtiğiniz modele göre farklı figürler, Araç Logoları, siyasi parti ve Futbol takım Logoları yerleştirme olanağınız vardır. Örneğin; Gümüş İsimli Kolye Modelinin zincirine nazar boncuğu, kar tanesi, yusufçuk, kalp ve Ayyıldız eklete birsisiniz. Özel şirket Logonuzu şık bir şekilde Rozet olarak yaptırıp Ceketinize takıp bulunduğunuz ortamda farklılık oluştura bilirsiniz. Gümüş İsimli Papatya modelinin üzerindeki polyester rengini siz seçebilirsiniz. Kısacası biz Kamer Gümüş markası olarak, Siz Hayal Edin, Biz Gerçekleştirelim diyoruz.

Sitemizdeki Görsellerin Tamamı Telif Haklıdır, İhlal Yapanlar Hakkında Yasal İşlem Başlatılacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.