x
Menü
İçerik Menü

Hakkımızda

Öz Geçmişimiz

GÜMÜŞ ve ALTIN İmalat Firmamız 2001 yılında Kahramanmaraş’ ta İsimli Gümüş Markası ismi ile kurulmuş, aynı anda kuyumcular odasına kayıt olmuş 1141 numaralı Altın ve Gümüş imalat damga patentini almıştır. İlk ticari faaliyetimize perakende mağazası açarak hizmet vermeye başladık. 2012 yılından itibaren asıl yetiştiğimiz atölye imalat alanına yöneldikten sonra, Kişiye Özel Tasarım Modeller’ de İsimli Gümüş Markası adında bir katalog hazırlayarak Türkiye’nin çeşitli bölgelerin’ deki Gümüş mağazalarına dağıtıp bayilikler oluşturduk. Daha sonra 2015 yılında 2. kataloğumuzu, ardından 2020 yılında Kişiye Özel Tasarım İsimli Modeller alanında, Dünyanın en kapsamlı kataloğunu yapıp bayilerimize dağıttık. 2020 yılında ( Covid 19 ) ile Ticaret’ de büyük değişiklik ve yeniliklerin olması, İnsanların Alışveriş alışkanlıklarının değişmesi bizi dijital alana daha fazla yatırım yapmamıza sebep oldu ve ardından İnternetten Alışveriş www.kamergumus.com Sitemizi ve Sosyal Medya İnstagram  sayfamızı kurup son kullanıcıya ulaşmak ve burada kalıcı olmayı gaye ve Hedefimiz olarak belirledik. Kamer Gümüş Markası, İsimli Gümüş Markasının 2. e-ticaret markası olarak kurulmuştur.

Bizim Sloganımız; Takınızı siz tasarlayın biz yapalım, Siz hayal edin biz gerçekleştirelim.

Amacımız

Şirketimizin kuruluş amacı Altın ve Gümüş Ürünleri Kaliteli, Şık ve Güzel Modeller yaparak, Siz değerli Müşterilerimizin Güvenini kazanıp, sağlam, emin adımlarla büyümek ve bu sektörde kalıcı olmak için, sabırlı, azimli bir şekilde var gücümüzle çalışmaktır.

Önceliğimiz

E-Ticaretin hızla yayıldığı bu dijital çağda firmamızın ilk önceliği güvenilirliktir. Bizden İnternet üzerinden alışveriş yapan ve kredi kartı İle ödeme gerçekleştiren müşterilerimizin güvenliğini sağlamak en önemli görevimizdir. Bunun için sitemizi çalıştığımız E-Ticaret yazılım şirketi tarafından 256 BİT SSL ile koruma altına almış bulunmaktayız. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmaz. Alışveriş işlemleri sürecinde kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler sitelerimizden bağımsız olarak 256 BİT SSL ( Secure Sockets La yer ) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kayıt edilmediğinden, Üçüncü şahısların herhangi bir şekilde bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

Misyonumuz

Kaliteli el işi Ürünleri, Kişiye Özel Tasarım olarak atölyemiz’ de üretip, imalattan son Kullanıcıya Online Alışveriş Sitemiz ile doğrudan ulaştırmaktır.

Vizyonumuz

İmalat alanında deneyimli, bilgili ve sürekli gelişime açık, kendini işine adamış Profesyonel bir ekibi, Kurumsal yapısıyla, Sektörümüz’ de kullanılan Makine ve Teknolojik yenilikleri takip eden bir anlayışa sahip olmaktır.

İlkelerimiz

İşimizi doğru ve dürüst yapmak. Ürünlerimizi Kaliteli, Güzel ve Şık üreterek Siz değerli Müşterilerimi’ ze sunmak. Biz sitemizdeki görsellerde sadece ürünlerimizle ön plana çıkmak istiyoruz. İnsanların dikkatini ve ilgisini çekmek için farklı objeler kullanıp ürünlerimizi ikinci plana atmak istemiyoruz. Rakiplerimizle‘ de rekabeti sadece fiyat üzerinden yapmayı doğru bulmuyoruz. Çünkü fiyat üzerinden rekabet ürünün kalitesini düşürür. Biz rekabeti yeni model tasarımlarla daha Kaliteli, Güzel ve Yeni Ürünler üreterek yaparsak siz değerli müşterilerimize daha sağlam ürün yollar ve müşteri memnuniyetini sağlamış oluruz.

Korkumuz

Müşterilerimizi kendi hatamızdan dolayı kayıp etmek. Kaybetme korkusu olmayan insan hiçbir şeyin kıymetini bilemez.

Hedeflerimiz

Her eve bir ürünümüzle girmek, Sonra o insanların gönüllerine, Daha sonra ise ürüne her baktıklarında, Yüzlerinde gülümseme, Zihinlerinde iyi hatıralarla anılmaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.