x
Menü
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Gümüş İsimli Kolye Tercihinde Neden Kamer Gümüş?

● Kıyafet kombininiz ile uyum sağlayan Gümüş İsimli Kolye, tarzınızı ve stilinizi mükemmel bir şekilde vurgulamanızı sağlar. Kamer Gümüş olarak Gümüş isimli kolye çeşitleri günlük kullanımda ve özel gecelerde şıklığınızı yansıtacak göz alıcı isimli kolye modelleri sizler için özel tasarımlar ile hizmetinizdeyiz. Size veya sevdiğiniz insana hediye olarak alınacak, kişiye özel tasarım isimlik kolye harika seçim olacaktır. Diğer farklı bir seçenek çeşitleri her kadınını arzusu olan, sonsuzluk isimli kolye, melek kanatlı isimli kolye, kalpli isimli kolye, papatya isimli kolye, el yazısı imza kolye, kar tanesi isimli kolye, nazar boncuklu isimli kolye, 2, 3, 4, 5 isimli kolye, arapça isimli kolye ve resimli kolye modelleri size özel tasarım olarak yapılabilir. Size yakışacak en güzel modelleri her zaman uygun fiyat ile sunmanın telaşı içerisindeyiz. Kendinize ait bir çizim özel tasarım varsa, onu bize Whatsapp üzerinden ulaştırarak harika ve şık bir model ortaya çıkarabiliriz. Geçmişte ve günümüzde değerini hiç yitirmeyen gümüş isimli kolyeler her zaman her zaman tercih edilen popüler ürünler arasındadır. Hediye almayı seven biriyseniz her zaman ilk düşünülünler arasında kişiye özel şık tasarlanmış üzerine zirkon beyaz taşlar ile işlenmiş isimlik kolye seçebilirsiniz. Kamer Gümüş En uygun fiyatları ve % 100 Güvenli alışveriş seçeneğini sizlere ürünlerimizi sunmanın mutluluğunu ve gururunu yaşamaktayız. Sevdiğiniz kişiye kendinizi ifade etmenin en güzel yolu, ona isminin yazılı olduğu veya isminin baş harfini güzel bir yazı fontu harfli kolye alarak, Sizin için onun ne kadar değerli olduğunu hissettire bilirsiniz.

Hediyelik İsimli Kolyeler Tercihini Nasıl Yapmalıyım?

● Müşterilerimizin en çok tercih ettiği Gümüş İsim Yazılı Kolye çeşitleri, şık, zarif kendine has özgün tasarımları, size veya hediye alacağınız kişiye her zaman toplum içerisinde ön planda ve gözde olmanızı sağlar. Bizden alacağınız şık bir isimli kolye ile Kombin uyumunuz insanların dikkatini ve cazibesini üzerinize çekecektir. Güzelliğinizin ve Zarafetinizin insanların gözlerini kamaştırmasına hazır mısınız? Cevabınız evet ise tarzınıza uygun isimli takı modellerini Kamer Gümüş’ten % 100 Güvenli Alışveriş ve Ücretsiz Kargo ile iste hemen kapına gelsin.

Gümüş İsimli Kolye Modelleri ve En Uygun Fiyatları Kamer Gümüş’te

● Gümüş İsimli Kolye Modelleri En Ucuz uygun fiyatlı olması ve çok fazla çeşit seçeneğinin bulunması her zaman yoğun ilgi duyulmasına sebep olur. Günümüzde Altın fiyatlarının çok yüksek olması, Gümüşe olan ilgiyi biraz daha artmasına neden olmuştur. Gümüş isimli kolye modellerinde işçilik kalitesini ön planda tutmak, biz Kamer Gümüş markasının ilk önceliğidir. Bizim Felsefemiz, müşterilerimizden sadece para kazanmak değil, Onların gönlünde ve zihninde güzel bir yer edinmek ve orada kalıcı olmaktır. Gümüş isimli kolye fiyatları modeline ve işçiliğine göre değişkenlik gösterir. Biz Kamer Gümüş markası olarak, Ürünlerimizi herkesin bütçesine göre en uygun fiyatı vererek, bütçe dostu bir firma olmayı gözetiyoruz.

Bizim Sloganımız; Takınızı siz tasarlayın biz yapalım, Siz hayal edin biz gerçekleştirelim.

Kişiye Özel İsimli Kolyeler / Tıkla Hemen İncele !

Sade İsimli Kolye Modelleri / Tıkla Hemen İncele !

2, 3, 4, 5 İsimli Kolye Modelleri / Tıkla Hemen İncele !

Nazar Boncuklu İsimli Kolyeler / Tıkla Hemen İncele !

Sonsuzluk İsimli Kolyeler / Tıkla Hemen İncele !

Kalpli İsimli Kolye Modelleri / Tıkla Hemen İncele !

kamer-gumus-isimli-kolye-modeller.jpg (184 KB)

Toplam 399 ürün bulunmaktadır.
Toplam 399 ürün bulunmaktadır.

Takınızı Siz Tasarlayın, Biz Yapalım

● Kamer Gümüş’te Kişiye özel Takılarınızı Siz Tasarlayın, Biz Yapalım diye bir kategori açarak sizlere sınırsız bir model seçeneği sunmayı amaçlıyoruz. Ayrıca yaptıracağınız modelin hangi yazı fontu ile yazacağını ve yazının çapını siz belirleye bilirsiniz. Seçtiğiniz modele göre farklı figürler, Araç Logoları, siyasi parti ve Futbol takım Logoları yerleştirme olanağınız vardır. Örneğin; Gümüş İsim Yazılı Kolye Modelinin zincirine nazar boncuğu, kar tanesi, yusufçuk, kalp ve Ayyıldız eklete birsisiniz. Özel şirket Logonuzu şık bir şekilde Rozet olarak yaptırıp Ceketinize takıp bulunduğunuz ortamda farklılık oluştura bilirsiniz. Gümüş Çakmak modelinin üzerindeki işlemeye sizin çiziminizi uygulaya biliriz. Kısacası biz Kamer Gümüş markası olarak, Siz Hayal Edin, Biz Gerçekleştirelim diyoruz.

Gümüş İsimli Kolye Çeşitleri

● Gümüş isimli kolye çeşitleri arasında her tarza hitap eden en şık modelleri bulmak mümkündür. Sizde bu ürünler arasından kendi stilinize uygun olan bir modeli çok kolay bulabilirsiniz. Gümüş İsimli Kolye modelleri her yaşa ve tarza göre bir kullanıcısı vardır. Kadın, erkek, çocuk, genç kız ve delikanlılar için birbirinden şık, güzel modelleri, çok fazla ürün çeşitleri ile Kamer Gümüş’ten, % 100 Güvenli alışveriş, hızlı ve kolay sipariş ile satın alabilirsiniz. Gümüş isimli takı çeşitlerinde en çok talep gören ürünler, Kişiye özel tasarım isimlik kolye modelleridir. Bu ürünler kişiye özel üretildiği için, sadece o kişide bulunur, başkasının üzerinde asla görülmez. Kişiye özel isimli kolye modeli, tamamen kullanan kişinin zevkine göre tasarım yapıldığı için en çok tercih ve sevilen ürünler kategorisindedir. Gümüş İsim Yazılı Kolye modellerinin üzerinde mutlaka patent damga bilgisi 925 ayar olarak yazar. Ayrıca ürün özellikleri, ağırlığı, çapı ve rengi açıklama kısmında mutlaka bulunur.

Gümüş İsimli Kolye Renk Seçenekleri Nasıl Yapılmalı?

● Gümüş isimli kolye modellerinde renk uyumu çok önemli bir unsurdur. Kıyafetinize ve makyajınıza uygun bir isimli kolye tercihi ve takının rengi uygulayacağınız kombini daha şık bir şekilde tamamlayacaktır. Gideceğiniz ortama göre kıyafet, ayakkabı, çanta ve makyaj seçiminiz, sizin kişisel tarzınızı yansıtacak bu kombine uygun takacağınız isimli kolye, sizin bir yıldız gibi parlamanızı sağlayacaktır. Bu kombin tamamlama işlerinde önemli konulardan biride, yüzünüzü ortaya çıkaracak, makyajınızı hoş gösterecek ve elbisenize uygun bir renk seçimi isimli kolye ile üzerinizde daha uygun olacaktır. Biz Kamer Gümüş olarak her zaman sizlere yakışacak isimli takı tercihlerinde, sınırsız model çeşitlerini hizmetinize sunarak, sizlere mutlu bir Profil çizme yolunda emin adımlarla zirveye doğru taşımaya devam edeceğiz.

Sitemizdeki Görsellerin Tamamı Telif Haklıdır, İhlal Yapanlar Hakkında Yasal İşlem Başlatılacaktır.

Kar Tanesi İsimli Kolyeler / Tıkla Hemen İncele !

Melek Kanatlı İsimli Kolyeler / Tıkla Hemen İncele !

Papatya İsimli Kolyeler / Tıkla Hemen İncele !

Madalyon İsimli Kolyeler / Tıkla Hemen İncele !

Arapça İsimli Kolye Modelleri / Tıkla Hemen İncele !

Resimli Kolye Modelleri / Tıkla Hemen İncele !

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.