x
Menü
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Gümüş Aksesuar Modelleri ve Özellikleri

● Gümüş aksesuar modelleri birbirinden farklı özellikleri olan çok fazla çeşitleri bulunan ürünlerdir. Bu farklılık ürünün fiyatına yüksek veya aşağı olarak yansımasına sebep olur. Farklılığın sebepleri, en başta ağırlığına, işçiliğine ve zahmetine göre değişir. Biz Kamer Gümüş markası olarak her zaman müşterilerimize en şık ve kaliteli, aynı anda en uygun fiyatlı bay, bayan aksesuar modellerini üreterek her zevke ve bütçeye uygun tasarımları sizlerin hizmetine sunmayı amaç edinmiş bir firmayız.

Gümüş Aksesuar Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

● Gümüş aksesuar seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli husus, seçim yaptığınız takı aksesuarının sizin görüntünüzü olumlu veya olumsuz etkileyeceğini unutmamanız gerekir. Kullandığınız kombin birbirine ne kadar uyumlu ise, o kadar göze hoş gelen bir Vizyon ortaya koymuş olursunuz. Unutmayın’ ki karşılaştığınız insanları etkilemenin en önemli yolu, sizin kombin uyumunuz ne kadar etkili olur ve ilk izlenimi olumlu verirseniz her zaman kazanan siz olursunuz. Kombin tercihleri mevsime göre değişkenlik gösterir. Kış aylarında daha koyu renkli elbise tercih edildiği gibi, takı seçimini ona uygun yapmak gerekiyor. Yaz aylarında ise daha açık renkli elbiseler ve takılarda bu Elbiselere uygun bir şekilde seçim yapmak daha doğru olur. Gümüş aksesuar kullanımında önemli bir ayrıntıda, seçtiğiniz aksesuar modelinin sizin tarzınızı yansıtacağını unutmamanız gerekir.

Gümüş Aksesuar Çeşitleri

● Gümüş aksesuar çeşitleri arasında her tarza hitap eden en şık modelleri bulmak mümkündür. Sizde bu ürünler arasından kendi stilinize uygun olan bir modeli çok kolay bulabilirsiniz. Gümüş Telkari Yüzük, Akıtmalı Bileklik, Akıtmalı Küpe, Hızma, Halhal, Şahmeran, Gümüş Çakmak, Sigara tabakası, Kol Düğmesi, Rozet, Anahtarlık ve Tesbih modelleri her yaşa ve tarza göre çok özel tasarımlar vardır. Gümüş kadın ve erkek aksesuarını birbirinden şık, güzel modelleri, çok fazla ürün çeşitleri ile Kamer Gümüş’ten, % 100 Güvenli alışveriş, hızlı ve kolay sipariş ile satın alabilirsiniz. Gümüş takı aksesuar çeşitlerinde en çok talep gören ürünler, Kişiye Özel Tasarım İsimli Modellerdir. Bu ürünler kişiye özel üretildiği için, sadece o kişide bulunur, başkasının üzerinde asla görülmez. Kişiye özel isimli modeli, tamamen kullanan kişinin zevkine göre tasarım yapıldığı için en çok tercih ve sevilen ürünler kategorisindedir. Gümüş aksesuar modellerinin üzerinde mutlaka patent damga bilgisi 925 ayar olarak yazar. Ayrıca ürün özellikleri, ağırlığı, çapı ve rengi açıklama kısmında mutlaka bulunur.

Bizim Sloganımız; Takınızı siz tasarlayın biz yapalım, Siz hayal edin biz gerçekleştirelim.

Gümüş Bayan Aksesuar Modelleri / Tıkla Hemen İncele !

Gümüş Erkek Aksesuar Modelleri / Tıkla Hemen İncele !

kamer-gumus-aksesuar.jpg (171 KB)

Toplam 480 ürün bulunmaktadır.
Toplam 480 ürün bulunmaktadır.

Gümüş Aksesuar Takı Çeşitlerinde Renk Seçenekleri Nasıl Yapılmalı?

● Gümüş aksesuar takı modellerinde renk uyumu çok önemli bir unsurdur. Kıyafetinize ve makyajınıza uygun bir takı tercihi ve takının rengi uygulayacağınız kombini daha şık bir şekilde tamamlayacaktır. Gideceğiniz ortama göre kıyafet, ayakkabı, çanta ve makyaj seçiminiz, sizin kişisel tarzınızı yansıtacak bu kombine uygun takacağınız aksesuar takı, sizin bir yıldız gibi parlamanızı sağlayacaktır. Bu kombin tamamlama işlerinde önemli konulardan biride, sizin tarzınızı ortaya çıkaracak, makyajınızı hoş gösterecek ve elbisenize uygun bir aksesuar takı renk seçimi bulunduğunuz ortamı etkileme konusunda çok önemli olacaktır. Biz Kamer Gümüş olarak her zaman sizlere yakışacak aksesuar takı tercihlerinde, sınırsız model çeşitlerini hizmetinize sunarak, sizleri mutlu ve fit bir Profil çizme yolunda emin adımlarla zirveye doğru taşımaya devam edeceğiz.

Bay ve Bayan Aksesuarlarını Kişiselleştire Bilirsiniz

● Kamer Gümüş Bay, Bayan Aksesuar çeşitlerinde, sizlere son derece geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Bayanların kullandığı Gümüş Takı Aksesuarların en başında, Hızma Modelleri, Halhal Modelleri ve Şahmeran Modelleri geliyor. Bu tarz Aksesuarı Kişiselleştire bilirsiniz. Örneğin; Hızma, Halhal ve Şahmeran modelinin altında sallanan objelerin yerine, harf veya isim sallantını olarak yapılabilir. Erkeklerin kullandığı Aksesuarlar, Gümüş Çakmak, Kol Düğmesi, Anahtarlık, Tesbih ve Sigara Tabakası gibi modelleri, üzeri işlemeli, desenli veya sade düz olarak tercih edebilirler. Bu tarz ürünleri, hediye alacağınız kişiye, üzerine ismini yazdırarak bir ömür hatıra kalmasını sağlaya bilirsiniz.

Bay ve Bayan Gümüş Aksesuar Tercihinde Neden Kamer Gümüş?

● Müşterilerimizin en çok tercih ettiği Gümüş Aksesuar Takı çeşitleri, şık ve kendine has özgün tasarımlarla, size veya hediye alacağınız kişiyi her zaman toplum içerisinde ön planda ve gözde olmasını sağlar. Kombin uyumunuz insanların dikkatini ve cazibesini üzerinize çekecektir. Güzelliğinizin ve Zarafetinizin insanların gözlerini kamaştırmasına hazır mısınız? Cevabınız evet ise tarzınıza uygun bay ve bayan aksesuar modellerini Kamer Gümüş’ten % 100 Güvenli Alışveriş ve Ücretsiz Kargo ile hemen iste kapına gelsin.

Sitemizdeki Görsellerin Tamamı Telif Haklıdır, İhlal Yapanlar Hakkında Yasal İşlem Başlatılacaktır.

Gümüş Anahtarlık Modelleri / Tıkla Hemen İncele !

Metal Kalem Modelleri / Tıkla Hemen İncele !

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.