x
Menü
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Takınızı Siz Tasarlayın, Biz Yapalım

● Kamer Gümüş’te Kişiye özel Takılarınızı Siz Tasarlayın, Biz Yapalım diye bir kategori açarak sizlere sınırsız bir model seçeneği sunmayı amaçlıyoruz. Ayrıca yaptıracağınız modelin hangi yazı fontu ile yazacağını ve yazının çapını siz belirleye bilirsiniz. Seçtiğiniz modele göre farklı figürler, Araç Logoları, siyasi parti ve Futbol takım Logoları yerleştirme olanağınız vardır. Örneğin; Gümüş İsimli Kolye Modelinin zincirine nazar boncuğu, kar tanesi, yusufçuk, kalp ve Ayyıldız eklete birsisiniz. Özel şirket Logonuzu şık bir şekilde Rozet olarak yaptırıp Ceketinize takıp bulunduğunuz ortamda farklılık oluştura bilirsiniz. Gümüş Çakmak modelinin üzerindeki işlemeye sizin çiziminizi uygulaya biliriz. Kısacası biz Kamer Gümüş markası olarak, Siz Hayal Edin, Biz Gerçekleştirelim diyoruz.

Gümüş Kişiye Özel İsimli Kolye Tercihinde Neden Kamer Gümüş?

● Kıyafet kombininiz ile uyum sağlayan Gümüş İsim Yazılı Kolye, tarzınızı ve stilinizi mükemmel bir şekilde vurgulamanızı sağlar. Kamer Gümüş olarak Gümüş isimli kolye çeşitlerini günlük kullanımda ve özel gecelerde şıklığınızı yansıtacak göz alıcı isimli kolye modellerini sizler için özel tasarımlar ile hizmetinizdeyiz. Size veya sevdiğiniz insana hediye olarak alınacak, kişiye özel tasarım isimlik kolye harika seçim olacaktır. Size yakışacak en güzel modelleri her zaman En Ucuz uygun fiyat ile sunmanın telaşı içerisindeyiz. Kendinize ait bir çizim özel tasarım varsa, onu bize Whatsapp üzerinden ulaştırarak harika ve şık bir model ortaya çıkarabiliriz. Geçmişte ve günümüzde değerini hiç yitirmeyen gümüş isimli kolyeler her zaman tercih edilen popüler ürünler arasındadır. Hediye almayı seven biriyseniz her zaman ilk düşünülünler arasında kişiye özel şık tasarlanmış üzerine zirkon beyaz taşlar ile işlenmiş isimli kolye seçebilirsiniz. Kamer Gümüş En ucuz uygun fiyatları ve % 100 Güvenli alışveriş seçeneğini sizlere ürünlerimizi sunmanın mutluluğunu ve gururunu yaşamaktayız. Sevdiğiniz kişiye kendinizi ifade etmenin en güzel yolu, ona isminin yazılı olduğu veya isminin baş harfini güzel bir yazı fontu harfli kolye alarak, Sizin için onun ne kadar değerli olduğunu hissettire bilirsiniz.

Bizim Sloganımız; Takınızı siz tasarlayın biz yapalım, Siz hayal edin biz gerçekleştirelim.

Toplam 70 ürün bulunmaktadır.
Toplam 70 ürün bulunmaktadır.

Hediyelik Kişiye Özel İsimli Kolye Tercihini Nasıl Yapmalıyım?

● Müşterilerimizin en çok tercih ettiği Gümüş Kişiye Özel İsimli Kolye çeşitleri, şık, zarif kendine has özgün tasarımları, size veya hediye alacağınız kişiye her zaman toplum içerisinde ön planda ve gözde olmanızı sağlar. Bizden alacağınız şık bir isim yazılı kolye ile Kombin uyumunuz insanların dikkatini ve cazibesini üzerinize çekecektir. Güzelliğinizin ve Zarafetinizin insanların gözlerini kamaştırmasına hazır mısınız? Cevabınız evet ise tarzınıza uygun isimli takı modellerini Kamer Gümüş’ten % 100 Güvenli Alışveriş, Kolay Sipariş Seçeneği ve Ücretsiz Kargo ile iste kapına gelsin.

Gümüş Kişiye Özel İsimli Kolye En Uygun Fiyatları Kamer Gümüş’te!

● Gümüş Kişiye Özel İsimli Kolye Modellerinin uygun fiyatlı olması ve çok fazla çeşit seçeneğinin bulunması her zaman yoğun ilgi duyulmasına sebep olur. Günümüzde Altın fiyatlarının çok yüksek olması, Gümüşe olan ilgiyi biraz daha artmasına neden olmuştur. Gümüş isim Yazılı kolye modellerinde işçilik kalitesini ön planda tutmak, biz Kamer Gümüş markasının ilk önceliğidir. Bizim Felsefemiz, müşterilerimizden sadece para kazanmak değil, Onların gönlünde ve zihninde güzel bir yer edinmek ve orada kalıcı olmaktır. Gümüş isimli kolye fiyatları modeline ve işçiliğine göre değişkenlik gösterir. Biz Kamer Gümüş markası olarak, Ürünlerimizi herkesin bütçesine göre en uygun fiyatı vererek, bütçe dostu bir firma olmayı gözetiyoruz.

Sitemizdeki Görsellerin Tamamı Telif Haklıdır, İhlal Yapanlar Hakkında Yasal İşlem Başlatılacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.