x
Menü
İçerik Menü

Kargo ve Teslimat Koşulları

Kargo

Bir aksaklık olmadığı sürece siparişler aynı gün içerisinde veya bir gün sonra Kargo' ya verilir. Kargo teslimatı ortalama 1-3 iş günü arasında yapılmaktadır. Çalıştığımız kargo firması Yurtiçi kargo' dur. Siparişleriniz Kahramanmaraş’ tan Yurtiçi Kargo ile özenle hazırlanmış şekilde ücretsiz kargo olarak gönderilmektedir. Gümüş Hızma Modellerinde 250 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava. 250 TL altındaki siparişlerde Kargo Ücreti müşteriye aittir. Kargonun ulaşma süresi sipariş verilen il ve ilçeye göre değişkenlik gösterebilir. Siz siparişinizi, kargo firmasından teslim alana kadar KAMER GÜMÜŞ sorumluluğu ve güvencesi altındadır. Kargo firmasından kaynaklı gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.

Ödeme - Teslimat Takibi

Söz konusu ödeme sistemi herhangi bir sorun ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. Müşterimiz tarafından bize bildirilen E-Posta adresine siparişinin kargoya verildiğini bildiren otomatik E-Posta atarak bilgilendirme yapılmaktadır. Müşterinin belirttiği adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak, Müşterimiz ile iletişime geçip, teslimatın gerçekleşmediği ve kargonun o an nerde olduğu ile alakalı bilgi verilir.

Kapıda Ödeme, Tahsilatlı Kargo Seçeneğimiz Maalesef Yoktur.

Yurt Dışı Kargo

Yurtdışından vermiş olduğunuz siparişler PTT kargo ile gönderilmektedir. Ürün satış fiyatının üzerine 10 ile 20 arasında yurtdışı kargo bedeli eklenmektedir. Siparişiniz hazır olduğunda WhatsApp üzerinden ürün görseli ile bilgilendirme yapılır ve onayınız alınarak paketleme yapılır. Şimdilik yurtdışından sadece havale yoluyla ödeme aldığımız için havale gerçekleştikten sonra kargo yapılmaktadır. Yurtdışı gönderimlerinde oluşacak Gümrük ücretlerinden alıcı sorumludur. Kargo hizmeti sorunlarından kaynaklanan gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.

Lütfen Dikkat Ediniz

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız kargo firmasının yetkilisinin veya kuryenin önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firması görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. Ürün hasarlı ise, tutulan tutanağı en kısa zamanda Mobil No: 0542 656 92 11  WhatsApp hattına veya Mail kamer.gumus@hotmail.com adresimize lütfen bildiriniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.