x
Menü
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Gümüş Hediyelik İsimli Kolye Modelleri ve Fiyatları

● Müşterilerimizin en çok tercih ettiği Gümüş İsimli Kolye ve Takı çeşitleri, şık ve kendine has özgün tasarımlarla, size veya hediye alacağınız kişiyi her zaman toplum içerisinde ön planda ve gözde olmanızı sağlar. Kombin uyumunuz insanların dikkatini ve cazibesini üzerinize çeker. Güzelliğinizin ve Zarafetinizin insanların gözlerini kamaştırmasına hazır mısınız? Cevabınız evet ise tarzınıza uygun takı modellerini Kamer Gümüş’ten % 100 Güvenli Alışveriş, ücretsiz kargo ve en uygun fiyatlar ile iste kapına gelsin.

Gümüş Kolye Çeşitleri

● Genç kızlar Gümüş Kolye tercihlerinde ise daha minimal görünümde olan, taşlı veya taşsız figürlü modelleri tercih ederler. Bu modeller Hayalet Kolyeler olarak adlandırılır. Kalpli, nazar boncuklu, sonsuzluk, kelebekli, uğur böcekli, melek kanatlı, küçük damla ve baget taşlı modeller en çok satanlar arasında yerini alır.

Toplam 48 ürün bulunmaktadır.
Toplam 48 ürün bulunmaktadır.

Gümüş Simgesel Kolye Modelleri ve Fiyatları

● Bazı bayanlar tarzına ve stiline uygun farklı Simgesel, Şekilli Kolye tercih ederler. Pir sultan abdal resimli, Hz. Ali Zülfikar kılıçlı, üç hilal, Ay yıldızlı, tuğralı, Araç Logolu, siyasal parti Logolu, futbol takımı armalı, Farklı Spor Branşlarının arması size ait çizim, imza ve Logoyu isteğinize göre tasarım yaptırabilirsiniz. Kamer Gümüş’te çok farklı, aykırı modeller her zaman dikkat çekici olmak isteyenlere göre tasarım yapılır. Bu aykırı modellerin en başında özel tasarım, Hayvansal desenli kolyeler vardır. Biz Kamer Gümüş olarak bu özel modelleri kullanıcısına ulaştırıp, onları mutlu etmek amacımızdır. Örneğin; Anka kuşu, kartal, aslan, at başı, kedi, yunus balığı, desenli, Figürlü, Çizimli, Tasarımlı kolye modelleri siz değerli müşterilerimizi bekliyor. Geometrik şekilli kolyeler'de dikkatinizi çekebilir. Üçgen, halka, daire, yıldız, kare, güneş desenli kolye modelleri tercih edenlerin tek adresi Kamer Gümüş, Sizlere her zaman % 100 Güvenli Alışveriş konforu ile hizmet etmeye devam edecektir.

Takınızı Siz Tasarlayın, Biz Yapalım

● Kamer Gümüş’te Kişiye özel Takılarınızı Siz Tasarlayın, Biz Yapalım diye bir kategori açarak, İsimli kolye çeşitlerinde, sizlere sınırsız bir model seçeneği sunmayı amaçlıyoruz. Ayrıca yaptıracağınız isimli kolye modelini hangi yazı fontu ile yazılacağını ve kolyenin çapını siz belirleye bilirsiniz. İsimli kolyenin zincirine farklı figürleri yerleştirme olanağınız vardır. Örneğin; Gümüş İsimli Kolye Modelinin zincirine nazarlık, kar tanesi, yusufçuk, kalp, Ayyıldız, uğur böceği, kılıç, sonsuzluk, solo anahtarı ve Arapça vav harfi eklete birsisiniz. Biz Kamer Gümüş markası olarak size şöyle söz veriyoruz. Siz Hayal Edin, Biz Gerçekleştirelim.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.